Blockchain.com i TON Foundation wprowadzają program zachęt Toncoin

Zug, Szwajcaria, 18 października 2023 r., Chainwire

Dzisiaj The Open Network Foundation (TON Foundation), non-profitowa szwajcarska organizacja działająca na rzecz rozwoju ekosystemu Web3 w aplikacji Telegram, ogłosiła wspólną inicjatywę z Blockchain.com, jedną z najbardziej zaufanych i popularnych platform na świecie dla klientów detalicznych i instytucji do kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami.

W ramach tej współpracy Blockchain.com i TON Foundation uczynią kryptowaluty bardziej dostępnymi dla ponad 800 milionów aktywnych użytkowników Telegrama. We wrześniu 2023 r. TON Space, portfel kryptowalutowy oparty na TON, opracowany przez zespół Wallet, został udostępniony w menu ustawień Telegrama dla istniejących użytkowników Wallet spoza Stanów Zjednoczonych.

Rozpoczynając od listopada 2023 r., TON Space będzie domyślnie dostępny w menu Telegrama dla wszystkich użytkowników spoza Stanów Zjednoczonych. Wszyscy obecni i nowi użytkownicy Telegrama, z wyłączeniem osób z USA, będą mogli uzyskać dostęp do swoich portfeli bezpośrednio z menu Telegrama i cieszyć się doświadczeniem, w którym kupowanie, sprzedawanie i handlowanie kryptowalutami jest tak łatwe jak wysyłanie wiadomości tekstowych.

Toncoin będzie również dostępny w 90 milionach portfeli Blockchain.com na całym świecie, aby ułatwić łatwe wprowadzanie i wyprowadzanie środków, z parami transakcyjnymi dla GBP, USD i EUR. W ramach wzajemnego zobowiązania do zapewnienia użytkownikom wartości najwyższej klasy, program obejmuje kampanię zachęcającą użytkowników Blockchain.com do otrzymania dodatkowych 5 USD Toncoin przy zakupie 20 USD Toncoin na platformie.

Równolegle do tego programu zachętowego, TON Foundation spróbuje ustanowić rekord świata dla najszybszego blockchaina 31 października 2023 r. To monumentalne wydarzenie można oglądać na żywo na stronie live.ton.org, co stanowi przełomowy moment w historii blockchaina i pokazuje potencjał The Open Network.

O TON Foundation

The Open Network Foundation (TON Foundation) to organizacja non-profit założona w Szwajcarii w 2023 roku. TON Foundation jest w 100% finansowana przez społeczność, działa w interesie społeczności i wspiera inicjatywy zgodne z misją The Open Network. Więcej informacji na stronie https://ton.foundation.

O The Open Network (TON)

The Open Network (TON) umieszcza krypt

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *