Bracket Labs Rozszerza Cross-Chain, Aby Dostarczyć Produkt Handlu Volatilnością, Passage, Dla Ponad 1 Miliona Użytkowników BNB Chain

Bracket Labs rozszerza Cross-Chain, aby dostarczyć produkt handlu zmiennością, Passage, użytkownikom BNB Chain z ponad 1 milionem użytkowników

Bracket Labs, wiodąca firma w dziedzinie technologii blockchain, ogłosiła ekspansję swojego produktu do handlu zmiennością, Passage, na łańcuch Binance Smart Chain (BNB Chain). Ta innowacyjna firma oferuje teraz swoje usługi ponad 1 milionowi użytkowników BNB Chain, otwierając nowe możliwości dla handlu zmiennością na tej popularnej platformie.

Passage to produkt stworzony przez Bracket Labs, który umożliwia użytkownikom handel zmiennością na rynku kryptowalutowym. Dzięki rozszerzeniu Cross-Chain, Passage teraz jest dostępny dla użytkowników BNB Chain, co otwiera nowe możliwości dla handlu na tej platformie.

“Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszego produktu Passage na łańcuch Binance Smart Chain. To otwiera nowe możliwości dla naszych użytkowników do handlu zmiennością na tej dynamicznej platformie” – powiedział CEO Bracket Labs.

Rozszerzenie Cross-Chain umożliwia użytkownikom łatwe przenoszenie swoich aktywów między różnymi łańcuchami blockchain, co daje im większą elastyczność i możliwość wyboru najlepszych warunków do handlu. Dodanie BNB Chain do listy obsługiwanych łańcuchów jest kolejnym krokiem w rozwoju Bracket Labs i umożliwia im dotarcie do jeszcze większej liczby użytkowników.

Bracket Labs od dawna zajmuje się tworzeniem innowacyjnych produktów i usług w dziedzinie technologii blockchain. Ich ekspansja na łańcuch Binance Smart Chain jest dowodem na ich zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla użytkowników na całym świecie.

Dzięki rozszerzeniu Cross-Chain, Passage teraz jest dostępny dla ponad 1 miliona użytkowników BNB Chain, co otwiera nowe możliwości dla handlu zmiennością na tej popularnej platformie. Jest to ważny krok dla Bracket Labs i ich misji zapewnienia innowacyjnych produktów dla szerokiej bazy użytkowników blockchain.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *