Chainlink Przejmuje Dogecoin w kluczowej metryce, gdy tajemniczy wieloryb popycha LINK w górę

Chainlink przejmuje Dogecoin w kluczowej metryce, gdy tężący wieloryb popycha LINK w górę

Wielka walcząca na rynku kryptowalut niedźwiedziowa nieznanych rozmiarów przepłynęła wczoraj, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu ceny Chainlink (LINK), które zdominowało nawet popularną Dogecoin (DOGE) w kluczowej metryce.

Duża transakcja w wysokości 700 000 dolarów w zaparkowanych LINK-okosach wywołała spekulacje, że tajemniczy inwestor może wkrótce wpłynąć na cenę kryptowaluty.

Chainlink, który w czasie pisania tego artykułu notuje wzrost o 10 proc., osiągnął kapitalizację rynkową 17,8 miliarda dolarów, dzięki czemu wyprzedził Dogecoin o ponad 500 mln dolarów.

Link, oparty na sieci Ethereum, jest kryptowalutą, która łączy blockchain z rzeczywistością poprzez zapewnienie danych zwrotnych na wielu platformach. Dzięki temu mogą być stosowane do umów inteligentnych i innych zastosowań zdecentralizowanych.

Dogecoin, zainspirowany memem internetowym, był jednym z pierwszych alboiszców na rynku. Mimo początkowych kontrowersji i krytyki, cryptocurrency realizowała misję założonych wcześniej celów z pełnym wsparciem zapewnianym przez nowych i już znanym żetonów.

Tajemniczy inwestor wpłynął na rynek Chainlink, co wywołało spekulacje, że kryptowaluty mogą wzrosnąć w ciągu najbliższego tygodnia, podczas gdy analitycy spędzają czas analizując, co to może oznaczać dla rynku kryptowalut jako całości.

W międzyczasie inwestorzy Chainlink mogą patrzeć w tym kierunku, gdy ich inwestycje przynoszą zysk, a rynek tego kryptowaluty wkracza na nowy etap swojego rozwoju. Czas pokaże, jak wieloryb wpłynie na przyszłość LINK i jaka będzie reakcja rynku na tę tajemniczą transakcję.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *