Decrypt wprowadza program lojalnościowy 1000x oraz miejsce dla rozrywki finansowej.

Nowy Jork, Stany Zjednoczone, 26 września 2023 r., Chainwire

Decrypt Media Inc. oficjalnie ogłosiło 1000x, pierwszy program lojalnościowy dla degensów. Ogłoszenie to następuje po uruchomieniu Degen Alley, rozbudowy redakcyjnego zakresu witryny o nowe i ledwie zbadane zakątki przestrzeni kryptograficznej. Degen Alley przyjmuje stronę „degenerate” społeczności kryptograficznej i hazardowej, służąc jako miejsce dla poszukiwaczy emocji, ryzykantów i entuzjastów kryptowalut, którzy żyją na krawędzi.

1000x to społeczność członkowska obejmująca spektrum rozrywki związanej z grami, oferująca wyłączny dostęp i zniżki na zakłady sportowe, gry kasynowe, poker online i wiele więcej. Program oferuje dwie kategorie członkostwa, z których każda odpowiada różnym poziomom korzyści, w tym zniżki i preferencyjne stawki u partnerów takich jak PokerGo, Stake.com, Action Network i Rotowire, wydarzenia wyłącznie dla członków, takie jak turnieje pokerowe, dostęp do społecznościowego Discorda 1000x i wiele więcej.

Degen Alley jest również domem dla podcastu „This Time Will Be Different”, prowadzonego przez Rezę Jafery’ego, skupiającego się na gościach z degeneracyjnej strony przestrzeni kryptograficznej, ich historiach pochodzenia i problemach, które ich budzą rano. Wśród gości są tacy ludzie jak Martin Shkreli, Amanda Cassatt i Allie Eve Knox. „This Time Will Be Different” to talk-show będący odpowiednikiem Degen Alley, w którym największe umysły w tej dziedzinie dzielą się śmiechem, opowiadają historie o ledwo nieosiągniętym bogactwie pokoleniowym i omawiają najnowsze katastrofy kryptograficzne dotykające X (sieć społecznościowa wcześniej znana jako Twitter).

Bądź na bieżąco i baw się dobrze w Degen Alley.

Degen Alley to miejsce spotkań i wspólne schronienie dla kultury degeneracyjnej, oferujące różne możliwości członkom do dzielenia się, angażowania i zabawy. Zarówno degeneraci, jak i entuzjaści kryptowalut przychodzą tu dla opowieści i zostają dla zabawy. Dodatkowe funkcje dostępne w centrum obejmują:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *