Fundacja The Open Network (TON) współpracuje z Chainbase i Tencent Cloud w celu rozwoju i przyjęcia technologii Web3.

Zug, Szwajcaria, 21 września 2023 r., Chainwire

Partnerstwo obejmuje usługę wdrożenia węzła przedsiębiorstwa oferowaną przez Chainbase

The Open Network (TON) Foundation nawiązała partnerstwo z Chainbase i Tencent Cloud, aby uprościć rozwój technologii blockchain w miarę jak Fundacja wprowadza kolejną erę masowej adopcji Web3 w regionie Azji i Pacyfiku. 

Jako jedno z wiodących na świecie dostawców usług chmurowych, Tencent Cloud oferuje niezawodne zasoby obliczeniowe i zoptymalizowane połączenie sieciowe poprzez swoją globalną infrastrukturę chmurową. Tencent Cloud już skutecznie wspiera walidatorów TON i planuje rozszerzyć swoje usługi, aby pomóc w spełnieniu wysokich wymagań dotyczących intensywności obliczeniowej i przepustowości sieci TON. Tencent Cloud i TON Foundation są zaangażowane w wsparcie aplikacji internetowych i botów tworzonych w ramach Telegramu. Na przykład gry Telegram zbudowane na TON mogą korzystać z rozbudowanego rozwiązania dla gier oferowanego przez Tencent Cloud oraz z przypadków referencyjnych. Dla wszystkich projektów opartych na TON, Tencent Cloud zaoferuje, po uzyskaniu zgody, dedykowaną ilość kredytów chmurowych i zniżki na produkty, dostępne w ramach Tencent Cloud Startup Program.

TON Foundation oferuje gotowy do użycia system blockchain przeznaczony do tworzenia aplikacji Web3 o dużej skali, cechujący się niemal natychmiastową prędkością transakcji, wysoką niezawodnością połączenia, niskim opóźnieniem i niskimi opłatami. Wsparcie TON Foundation dla uruchomienia portfela w Telegramie, integralnej części infrastruktury ekosystemu Web3, jest wyraźnym dowodem na to. Obecnie TON doskonale nadaje się do rozwoju na rynkach wschodzących, takich jak region Azji i Pacyfiku, ponieważ deweloperzy mogą wykorzystać narzędzia dostarczane przez Tencent Cloud i TON do pozyskiwania i przyciągania użytkowników, zapewniając im znajome, intuicyjne i naturalne doświadczenie użytkownika.

Korzystając z bogatego doświadczenia w indeksowaniu i przeszukiwaniu danych, Chainbase zaoferuje pierwszy produkt indeksowania danych na TON. Pozwoli to na bezpłatne wykorzystanie, przeszukiwanie i analizę wszystkich danych TON zgodnie z unikalnymi przypadkami użycia deweloperów. Usługa wdrożenia węzła przedsiębiorstwa Chainbase zapewni niskie opóźnienia i wysoką niezawodność połączenia blockchain dla projektów Web3 i deweloperów na TON, umożliwiając im osiągnięcie większych rezultatów przy mniejszym wysiłku.

“Dziel

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *