Globalny Rynek w Abu Zabi współpracuje z Fundacją Solana w celu promowania przyjęcia web3 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Abu Dhabi Global Market (ADGM), wiodąca międzynarodowa jurysdykcja finansowa, ogłosiła niedawno swoje partnerstwo z Solana Foundation w celu przyspieszenia adaptacji technologii web3 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Web3 jest nową generacją internetu, która wykorzystuje technologię blockchain do tworzenia zdecentralizowanych aplikacji (dApps), które umożliwiają użytkownikom bezpośrednią interakcję i wymianę wartości, bez pośredników. Partnerstwo ma na celu wspieranie rozwoju ekosystemu web3 w ZEA, poprzez zapewnienie infrastruktury, wsparcia dla projektów oraz edukacji w zakresie technologii blockchain i kryptowalut.

ADGM i Solana Foundation planują zorganizować szereg wydarzeń, warsztatów i inicjatyw edukacyjnych, aby zwiększyć świadomość i zrozumienie tych nowych technologii wśród lokalnej społeczności biznesowej i inwestorów. Partnerstwo ma także na celu promowanie innowacyjności i rozwoju projektów związanych z web3 w ZEA, co może przyczynić się do dalszego wzrostu sektora technologicznego w kraju.

Solana Foundation, będąca organizacją non-profit, zajmuje się rozwojem i promocją ekosystemu Solana, przyjaznego dla deweloperów i skutecznego w skalowaniu, co sprawia, że jest idealnym partnerem dla ADGM w tym przedsięwzięciu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie od dawna zajmują się promowaniem innowacji i technologii, a partnerstwo ADGM z Solana Foundation jest kolejnym krokiem w kierunku budowania silnego ekosystemu web3 w kraju. Wprowadzenie tych nowych technologii może przynieść liczne korzyści gospodarcze i społeczne dla ZEA, a także umocnić ich pozycję jako nowoczesnego i innowacyjnego ośrodka finansowego na arenie międzynarodowej.

Partnerstwo ADGM z Solana Foundation może przyspieszyć adaptację technologii blockchain i web3 w ZAE, co może otworzyć nowe możliwości dla lokalnych firm, startupów i inwestorów. Długoterminowym celem jest stworzenie silnego ekosystemu web3, który będzie wspierał rozwój innowacyjnych projektów i przyczyni się do dalszego rozwoju gospodarczego Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *