Hoskinson zaskoczony wsparciem dla skompromitowanego założyciela FTX, SBF

Charles Hoskinson krytykuje korzystne przedstawienie mediów założyciela FTX SBF w trakcie jego procesu, kwestionując etykę mediów i wpływową pomoc.

Punkty do podkreślenia

  • Charles Hoskinson krytykuje przedstawienie mediów i wpływową pomoc SBF w trakcie procesu.
  • Książka Michaela Lewisa o SBF, poddana krytyce za bycie “trasą przeprosin”, wywołuje oburzenie społeczności kryptowalutowej.
  • Znaczący wpływowi influencerzy kryptowalutowi wyrażają dezaprobatę wobec pozytywnej narracji wokół SBF.
  • Krytyka mediów i elit pojawia się w trakcie trwającego procesu SBF i upadku FTX.

W narracji, która wywołuje poruszenie w społeczności kryptowalutowej, Charles Hoskinson, twórca Cardano, wyraził jawne niezadowolenie z towarzyszących przedstawieniom mediów Samowi Bankman-Friedowi (SBF), założycielowi FTX, który obecnie jest uwikłany w proces karny.

SBF, którego Hoskinson jednoznacznie określił jako “Bernie Madoff mojego pokolenia”, jest nie tylko przedmiotem procesu, ale także rosnącej fali wsparcia ze strony elit, szczególnie zauważalnej w nowej książce Michaela Lewisa “Going Infinite: The Rise and Fall of a New Tycoon”.

Narracja Hoskinsona na temat SBF

Ta książka, która zagłębia się głęboko w życie SBF, pozornie aby rozpracować wydarzenia prowadzące do upadku FTX, została oskarżona przez Hoskinsona o służenie jako “trasa przeprosin”. Sugeruje, że pobłażliwa i pozornie oczyszczająca dyskusja mediów wokół SBF jest wynikiem jego powiązań z wpływowymi osobistościami: “Wygląda na to, że istnieje grupa osób w elitarnych kręgach, które desperacko pragną somehow uzyskać publiczną oczyszczenie dla SBF” – zauważył Hoskinson, rozszerzając swoją krytykę na krajobraz medialny, który postrzega jako “głęboko skorumpowany” w obecności “odpowiednich przyjaciół”.

Narracja Michaela Lewisa nie umknęła

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *