Hoskinson zaskoczony wsparciem dla skompromitowanego założyciela FTX, SBF

Charles Hoskinson krytykuje korzystne przedstawienie mediów założyciela FTX, SBF, w trakcie jego procesu, kwestionując etykę mediów i wpływową pomoc.

Punkty uwzględnione

  • Charles Hoskinson krytykuje przedstawienie SBF w mediach i wpływową pomoc w trakcie procesu.
  • Książka Michaela Lewisa o SBF, skrytykowana za bycie “trasą przeprosin”, wywołuje oburzenie społeczności kryptowalutowej.
  • Znaczący wpływowi influencerzy kryptowalutowi wyrażają dezaprobatę wobec pozytywnej narracji wokół SBF.
  • Krytyka mediów i elit pojawia się w trakcie trwającego procesu SBF i upadku FTX.

W narracji, która wstrząsa społecznością kryptowalutową, Charles Hoskinson, twórca Cardano, wyraził jawne niezadowolenie z towarzyszących przedstawieniom mediów dotyczących Sama Bankmana-Frieda (SBF), założyciela FTX, który obecnie jest uwikłany w proces karny.

SBF, którego Hoskinson jednoznacznie nazwał “Bernardem Madoffem mojego pokolenia”, nie tylko jest przedmiotem procesu, ale także rosnącej fali wsparcia ze strony elit, szczególnie zauważalnej w nowej książce Michaela Lewisa, “Going Infinite: The Rise and Fall of a New Tycoon”.

Narracja Hoskinsona na temat SBF

Ta książka, która zagłębia się głęboko w życie SBF, pozornie aby rozpracować wydarzenia prowadzące do upadku FTX, została oskarżona przez Hoskinsona o pełnienie roli “trasy przeprosin”. Sugeruje, że pobłażliwa i pozornie oczyszczająca dyskurs mediów wokół SBF jest wynikiem jego powiązań z wpływowymi osobistościami: “Wygląda na to, że istnieje grupa osób w elitarnych kręgach, które desperacko chcą somehow zdobyć publiczne uniewinnienie dla SBF”, zauważył Hoskinson, rozszerzając swoją krytykę na krajobraz medialny, który postrzega jako “głęboko skorumpowany” w obecności “odpowiednich przyjaciół”.

Narracja Michaela Lewisa nie umknęła uwadze ani k

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *