Kronika, innowacyjny rozwój Oracle w kryptowalutach

Chronicle ProtocolChronicle Protocol”>Protokół Chronicle to nazwa, którą wiele osób z branży kryptowalut słyszało ostatnio, ponieważ właśnie ogłoszono ich publiczne uruchomienie. Wyraźnie widać, że zespół Chronicle ma na celu zrobić wrażenie, gdy wychodzą z MakerDAO.

Rozpoczynając od ETH Warsaw w sierpniu, Chronicle odbywał misję rozpowszechniania informacji o swoim nowo dostępnym protokole Oracle. W rzeczywistości Chronicle był wyłącznym Oracle MakerDAO od 2017 roku, co czyni go oryginalnym protokołem Oracle, przed Chainlinkiem, na przykład, ale dostępnym tylko w ramach Maker i jego ekosystemu.

Po ETH Warsaw Chronicle Protocol został oficjalnie ujawniony podczas przemówienia założyciela Niklasa Kunkela i po raz pierwszy udostępniony publicznie. „Każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości, bezpiecznych i opłacalnych Oracle, ma teraz możliwość rozmowy z Chronicle” – powiedział Nik.

Sezon konferencji kryptowalutowych trwał dalej dla Chronicle z RWA Summit organizowanym przez Centrifuge i Messari Mainnet, które odbyły się niedługo potem w Nowym Jorku. To tutaj Oracle Maker ujawnił swoje plany dla wertykalnych aktywów rzeczywistych (RWA) i jak uważają, że Oracles muszą być zaprojektowane, aby skutecznie dostarczać wartości aktywów rzeczywistych na blockchain.

Niklas Kunkel z Chronicle dyskutuje o aktywach rzeczywistych na blockchainie podczas RWA Summit z Steakhouse Financial, Circle, Kinto i Centrifuge.
Niklas Kunkel z Chronicle dyskutuje o aktywach rzeczywistych na blockchainie podczas RWA Summit z Steakhouse Financial, Circle, Kinto i Centrifuge.

Chronicle, finansowy kręgosłup kryptowalut

Oracles są integralną częścią infrastruktury kryptowalut, a Chronicle jest drugim najwięks

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *