Kronika, Innowacyjny rozwój orakul w kryptowalutach

Chronicle ProtocolChronicle Protocol”>Chronicle Protocol to nazwa, którą wiele osób z branży kryptowalut słyszało ostatnio, ponieważ właśnie ogłosili swoje publiczne uruchomienie. Wyraźnie widać, że zespół Chronicle ma na celu zrobić wrażenie, gdy wychodzą z MakerDAO.

Rozpoczynając od ETH Warsaw w sierpniu, Chronicle odbywał misję rozpowszechniania informacji o swoim nowo dostępnym protokole Oracle. W rzeczywistości Chronicle był wyłącznym Oracle MakerDAO od 2017 roku, co czyni go oryginalnym protokołem Oracle, przed Chainlinkiem, na przykład, ale dostępnym tylko w ramach Maker i jego ekosystemu.

Po ETH Warsaw Chronicle Protocol został oficjalnie ujawniony podczas przemówienia założyciela Niklasa Kunkela i po raz pierwszy udostępniony publicznie. „Każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości, bezpiecznych i ekonomicznych Oracle, ma teraz możliwość rozmowy z Chronicle” – powiedział Nik.

Sezon konferencji kryptograficznych trwał dalej dla Chronicle z RWA Summit organizowanym przez Centrifuge i Messari Mainnet, które odbyły się niedługo potem w Nowym Jorku. To tutaj Oracle Maker ujawnił swoje plany dla wertykalnych RWA (Real World Asset) i jak uważają, że Oracles muszą być zaprojektowane, aby skutecznie dostarczać wartości aktywów realnych na blockchain.

Chronicle’s Niklas Kunkel discussing real world assets on blockchain at the RWA Summit with Steakhouse Financial, Circle, Kinto, and Centrifuge.
Chronicle’s Niklas Kunkel discussing real world assets on blockchain at the RWA Summit with Steakhouse Financial, Circle, Kinto, and Centrifuge.

Chronicle, podstawa finansowa kryptowalut

Oracles są integralną częścią infrastruktury kryptowalut, a Chronicle jest drugim największym podmiotem w tej dziedzinie pod względem całkowitej wartości zabezpieczeń (TVS).

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *