Raporty CEO i CPO firmy Metaco rzekomo odchodzą po przejęciu przez Ripple

Metaco CEO and CPO Reported Depart Following Ripple Acquisition

Według najnowszych doniesień, dyrektor generalny Metaco oraz dyrektor produktu opuścili firmę po przejęciu przez firmę Ripple.

Metaco, firma zajmująca się technologią blockchain, została niedawno przejęta przez Ripple, jedną z największych firm zajmujących się technologią rozproszoną księgą. Jednakże, po przejęciu, zarówno dyrektor generalny, Adrien Treccani, jak i dyrektor produktu, Nicolas Remond, podobno opuścili firmę.

Nie określono jeszcze, co było powodem ich odejścia, jednakże niektórzy spekulują, że mogło to mieć związek z różnicami widzeń na temat strategii i dalszego rozwoju firmy po przejęciu przez Ripple.

Metaco została założona w 2015 roku i od tego czasu zdobyła sobie renomę jako dostawca rozwiązań opartych na technologii blockchain dla sektora finansowego. Firma specjalizuje się w bezpiecznych i zaawansowanych rozwiązaniach do przechowywania i zarządzania aktywami cyfrowymi.

Z kolei Ripple to firma z siedzibą w San Francisco, która zapewnia rozwiązania do szybkich i tanich międzynarodowych przelewów pieniężnych opartych na technologii blockchain.

Pomimo odejścia dwóch kluczowych osób, zarząd Metaco wydał oficjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że firma nadal będzie rozwijać swoje innowacyjne rozwiązania i koncentrować się na zapewnianiu klientom najlepszych produktów i usług.

Przejęcie Metaco przez Ripple ma na celu wzmocnienie pozycji tej ostatniej na rynku fintech, a także umożliwienie rozwoju nowych rozwiązań opartych na technologii blockchain.

Będziemy śledzić rozwój sytuacji i dociekać, jakie będą dalsze konsekwencje tej zmiany zarządzania w Metaco po przejęciu przez Ripple.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *