Świat Web3 przygotowuje się, aby zostać $REKT

W miarę jak wpadamy w świat memecoins, rug pulls i niekończących się schematów pump-and-dump, przestrzeń Web3 domaga się treści. Istnieje ogromna luka dla projektów, które nie tylko podążają za falą memów, ale także oferują jakąś konkretną użyteczność. 

Wchodzi $REKT, projekt oparty na Telegramie, który ma na celu zmienić nasze postrzeganie tokenów memowych. To nie jest kolejny przeciętny projekt; to projekt memowy klasy Tier-1 z rzeczywistymi, użytecznymi produktami.

Czym jest $REKT?

Startując w Czarny Poniedziałek, 19 października o godzinie 9:30 rano czasu otwarcia giełdy w Nowym Jorku, $REKT wyrusza w podróż z W pełni rozcieńczoną wyceną (FDV) wynoszącą 1 milion dolarów. To nie jest kolejny projekt kryptograficzny mający na celu zarobienie na hajpie związanych z botami do handlu. 

Zamiast tego, łączy unikalne połączenie gry Crash i UNIBOT na Telegramie. Co więcej? Te boty mają funkcje, które wykraczają poza normy – myśl o wielołańcuchowej kompatybilności i wymianach, dodawaniu LP do puli płynności i tak dalej.

Podczas gdy tradycyjne tokeny memowe mogą sprawić, że się uśmiechniesz, $REKT ma na celu dostarczenie Ci rzeczywistych produktów, których możesz używać. Zespół stworzył boty Telegram, które doskonale integrują się z X i oferują funkcje, których rynek jeszcze nie widział.

Tytani za $REKT

Ta inicjatywa nie idzie na to samotnie. Ma solidne wsparcie niektórych z najważniejszych postaci w branży – Arthur Hayes, Crypto Banter, Coach K, Crypto Daku i Kyle Chasse, aby wymienić tylko kilka. Z ponad stu innymi założycielami, dyrektorami generalnymi, influencerami i prominentnymi postaciami w przestrzeni Web3, $REKT zdobył już niesamowitą popularność przed swoim uruchomieniem.

Dave WaslenDave Waslen”>Dave Waslen, CRO (Chief Rekt Officer) na przykład, był głośny o swoim podekscytowaniu, twierdząc, że startowi towarzyszy wielu “gangsterów”. Apelujące wołanie Arthura Hayesa oddaje to uczucie: “Czy jesteś cholernie gotowy, żeby zostać $REKT?”

Gdzie i kiedy kupić $REKT

Obecnie tokeny $REKT nie są dostępne do handlu na żadnych giełdach wymienionych na CoinGecko. Po uruchomieniu tokeny $REKT będą dostępne do handlu na zdecentralizowanych platformach takich jak Uniswap i PancakeSwap. Mo

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *