Świat Web3 przygotowuje się, aby zostać $REKT

Gdy znajdujemy się w świecie memecoinów, rug pulli i niekończących się schematów pump-and-dump, przestrzeń Web3 domaga się treści. Istnieje ogromna luka dla projektów, które nie tylko podążają za falą memów, ale także oferują jakąś konkretną użyteczność. 

Wchodzi $REKT, projekt oparty na Telegramie, który ma na celu zmienić nasze postrzeganie tokenów memowych. To nie jest kolejny przeciętny projekt; to projekt memowy klasy Tier-1 z rzeczywistymi, użytecznymi produktami.

O co chodzi w $REKT?

Startując w Czarny Poniedziałek, 19 października o godzinie 9:30 rano czasu otwarcia giełdy w Nowym Jorku, $REKT wyrusza z wyceną pełnej dystrybucji (FDV) wynoszącą 1 milion dolarów. To nie jest kolejny projekt kryptowalutowy mający na celu zarobienie na hajpie związanych z botami tradingowymi. 

Zamiast tego, łączy w sobie unikalne połączenie gry Crash i UNIBOT na Telegramie. Co więcej? Te boty mają funkcje, które wykraczają poza normy – myśl o kompatybilności i wymianach na wielu łańcuchach, dodawaniu LP do puli płynności itp.

Podczas gdy tradycyjne memowe monety mogą sprawić, że się uśmiechniesz, $REKT ma na celu dostarczenie Ci rzeczywistych produktów, których możesz używać. Zespół stworzył boty Telegram, które idealnie integrują się z X i oferują funkcje, których rynek jeszcze nie widział.

Tytani za $REKT

To przedsięwzięcie nie idzie na solo. Ma solidne wsparcie niektórych z największych graczy w branży – Arthur Hayes, Crypto Banter, Coach K, Crypto Daku i Kyle Chasse, aby wymienić tylko kilku. Z ponad stu innymi założycielami, dyrektorami generalnymi, influencerami i prominentnymi postaciami w przestrzeni Web3, $REKT już zdobył niesamowitą popularność przed swoim uruchomieniem.

Dave WaslenDave Waslen”>Dave Waslen, CRO (Chief Rekt Officer) na przykład, głośno wyraża swoje podekscytowanie, twierdząc, że uruchomienie jest wspierane przez wielu “gangsterów”. Apel Arthura Hayesa doskonale oddaje to uczucie: “Czy jesteś kurwa gotowy, żeby zostać $REKT?”

Gdzie i kiedy kupić $REKT

Obecnie tokeny $REKT nie są dostępne do handlu na żadnych giełdach wymienionych na CoinGecko. Po uruchomieniu tokeny $REKT będą dostępne do handlu na zdecentralizowanych platformach takich jak Uniswap i PancakeSwap. Możesz jednak śledzić r

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *