Światowy Szczyt Blockchain w Dubaju: Zapalanie Innowacji, Tworzenie Sojuszy i Rewolucjonizowanie Krajobrazu Cyfrowego

Z nowymi ramami regulacyjnymi dla aktywów cyfrowych i wydawania licencji komercyjnych dla projektów web3, Dubaj jest gotowy stać się stolicą blockchain w regionie Bliskiego Wschodu.

28 września 2023 r.: Światowy Szczyt Blockchain, wydarzenie organizowane przez Trescon, powraca do Dubaju 1-2 listopada 2023 r. w Address Dubai Marina, we współpracy z strategicznymi partnerami takimi jak Dubai AI & Web3 Campus przez DIFC, największy klaster firm sztucznej inteligencji i web3 na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Szczyt, jedna z najdłużej działających globalnych serii blockchain, stał się integralną platformą, na której czołowi liderzy blockchain, weterani branży, innowatorzy web3 i wizjonerzy spotykają się, aby dyskutować o obecnych trendach i innowacjach, które napędzają włączenie opartych na blockchain rozwiązań w kluczowe sektory globalnej gospodarki.

Dubaj, jeden z wiodących centrów finansowych w regionie, szybko staje się światową stolicą blockchain dzięki swoim postępowym regulacjom, korzystnemu klimatowi inwestycyjnemu i rozwijającej się infrastrukturze cyfrowej. Zgodnie z najnowszym raportem Fintech Global, blockchain i kryptowaluty stały się dynamicznym podsektorem w krajobrazie fintech ZEA, kontrolując znaczące 42 procent wszystkich transakcji w 2023 roku. Dzięki utworzeniu Dubai AI & Web3 Campus przez DIFC, Dubai Virtual Assets Regulatory Authority (VARA) i Dubai Blockchain Strategy przyciągają globalnych inwestorów i innowatorów, szansa na rozwinięcie kwitnącej gospodarki cyfrowej w ZEA jest obecnie bardzo duża.

Szczyt gromadzi ponad 2000 decydentów web3, ponad 300 inwestorów i ponad 100 prelegentów, a także obejmuje regionalne finały Startup World Cup, organizowane przez prestiżową amerykańską firmę venture capital Pegasus Ventures, oferując zwycięzcy możliwość prezentacji na światowych finałach organizowanych w San Francisco i szansę na zdobycie dofinansowania w wysokości 1 miliona dolarów.

#WBSDubai oferuje interesujące przemówienia główne, prezentacje przypadków użycia przez wiodących wizjonerów i ekspertów blockchain oraz fascynujące panele dyskusyjne na temat głównych problemów dominujących dzisiaj w przestrzeni web3. Punkty centralne dyskusji na szczycie obejmują regulacje web3, NFT w muzyce i rozrywce, gry web3, prywatność w blockchain, tokenomikę i wiele innych.

Wśród znanych prelegentów na wydarzeniu są:

– Charles Hoskinson, CEO & Założyciel, Input Output Global | Cardano

– Fredrik Gregaard, CEO, Cardano Foundation

– Shogo Ishida, Współ-CEO, Bliski Wschód i Afryka, Emurgo

– Julian Banks, CEO, Univox

– William Bao Bean, Dyrektor Zarządzający, Orbit Startups

– Miriam Kiwan, Wiceprezes, MEA, Circle

– Joao Blumel, Pokaz Czytania Myśli Metaverse,

– Hasnae

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *